14 300 00 11 Zadzwoń do Nas!

 

Przyczepy reklamowe

Przyczepy reklamowe

Przyczepy reklamowe to świetny sposób na pokazanie swojej firmy na mieście. Różnica między nimi a tradycyjnymi billboardami stacjonarnymi jest dość spora. Po pierwsze, dzięki temu, że przyczepy reklamowe są mobilne można w je każdej chwili przestawić w inne miejsce. Po drugie, ekspozycja może odbywać się nawet podczas jazdy po mieście. Te czynniki sprawiają, że ogłoszenie firmy trafia do jeszcze większego grona odbiorców, a to w znaczącym stopniu przekłada się na wzrost ilości klientów. Montaż banerów odbywa się na wytrzymałych tablicach, które przymocowane są do przyczepy – jest to idealne rozwiązanie na długi czas.

Zobacz nasze przyczepy

Na poniższych zdjęciach zaprezentowane zostały wszystkie nasze przyczepy reklamowe. Dzięki temu można już teraz zobaczyć jak prezentują się w terenie. Przyczepy mogą być oklejone specjalnym papierem billboardowym typu blueback (poza tym istnieje także możliwość zawieszenia reklamy). Oferujemy klientom dwa rodzaje kampanii: stojącą – parkujemy przyczepę w wybranym miejscu, oraz mobilną – jeździmy z reklamą po wybranej przez klienta trasie (w razie potrzeby pomagamy ustalić najlepsze miejsca postojowe oraz trasy – nam także zależy na Twoim sukcesie!). Dodatkowo podczas tej kampanii możemy puszczać nagrane hasła reklamowe – gwarantuje to jeszcze większe zwrócenie uwagi potencjalnych klientów. Nasze powierzchnie przyczepowe dostępne są w wymiarach 415 x 200 cm oraz 500 x 250 cm. Takie rozmiary sprawiają, że reklama widoczna jest już z bardzo dużej odległości, a to jeden z decydujących czynników o powodzeniu kampanii.

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy przystępny cennik usług:

Przygotowanie spotu reklamowego – 400 zł netto
Jazda z przyczepą reklamową z nagłośnieniem – 60 zł/godzina netto 

Wynajem przyczepy:
1 dzień – 80 zł netto
1 miesiąc – 300 zł netto
12 miesięcy – 1200 zł netto

Nasze mobilne reklamy pozwalają trafić do odpowiednio wyselekcjonowanego odbiorcy – możemy być wszędziem tam, gdzie występuje największe natężenie ruchu. Duże rozmiary baneru gwarantują bardzo dobrą widoczność oraz wysoką skuteczność. Przyczepy reklamowe to bez wątpienia pierwszorzędna forma promocji dla firm działających na rynku lokalnym. Taka forma prezentacji oferty firmy z pewnością wyróżnia się na tle innych rozwiązań. Warto więc skorzystać z niej nie tylko przy rozpoczynaniu własnego biznesu, ale także gdy czujemy, że chcielibyśmy podnieść nasze osiągi jeszcze wyżej. Efektywna reklama to podstawa sukcesu na rynku. Nasze działania marketingowe gwarantują szybkie i widoczne efekty. Zapewniamy nie tylko przyczepy reklamowe, ale również projekt graficzny. Oferujemy też wykonanie oraz montaż reklamy, a także nagranie spotu dźwiękowego. Do wszystkich tych kwestii podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem, ponieważ świetnie rozumiemy, że o Twoim sukcesie w sporej mierze zadecyduje fachowość naszych działań. Zapoznaj się z naszą ofertą i przekonaj się sam.

©2024