14 300 00 11 Zadzwoń do Nas!

 

Powierzchnie reklamowe

Powierzchnie reklamowe

Magicprojects proponuje wynajem powierzchni reklamowych osobom prywatnym oraz firmom. W ofercie znajdują się billboardy zlokalizowane w Brzesku i Bochni. Wszystkie zostały tak skonstruowane i zamontowane aby wytrzymać nawet najsilniejsze podmuchy wiatru. Dzięki bardzo dobrej widoczności, nasze tablice cechują się ogromną skutecznością, a to bezpośrednio przekłada się na powodzenie kampanii. Billboardy Magicprojects zlokalizowane są w miejscach o dużym natężeniu ruchu – a to także podnosi efektywność działań reklamowych.

Billboardy Brzesko Billboardy Brzesko

Billboardy Brzesko

Nasze billboardy charakteryzują się przede wszystkim dobrą widocznością nawet z kilkuset metrów. Dodatkowo większość tablic w Brzesku zlokalizowana jest przy trasach o bardzo dużym natężeniu ruchu, co dodatkowo wpływa na efektywność kampanii reklamowej.

Zobacz więcej
Przyczepy reklamowe Przyczepy reklamowe

Przyczepy reklamowe

Ten rodzaj reklamy jest dziś bardzo popularny. W głównej mierze dlatego, że pozwala na mobilną kampanię, która gwarantuje precyzyjne dotarcie do ogromnej grupy potencjalnych klientów. Taki sposób idealnie sprawdzi się przy wprowadzaniu swojej firmy na lokalny rynek.

Zobacz więcej
Billboardy Bochnia Billboardy Bochnia

Billboardy Bochnia

Firma Magicprojcets oferuje także billboardy w Bochni. Cechują się bardzo dobrą widocznością, a co za tym idzie efektywnością. Tablice zostały umiejscowione przy najbardziej ruchliwych ulicach, co gwarantuje, że nie zostaną przegapione przez potencjalnego klienta.

Zobacz więcej

Firma oferuje także przyczepy reklamowe do wynajęcia. Jest to świetny sposób reklamowania swojej firmy na mieście. Proponujemy dwie możliwości kampanii – stacjonarną oraz mobilną (w zależności od życzenia klienta). Dzięki kampanii mobilnej wiadomość o usługach Twojej firmy dotrze do jeszcze szerszego grona potencjalnych klientów. Przyczepy reklamowe są bardzo dobrą alternatywą dla nieruchomych billboardów, ponieważ nie ograniczają zasięgu naszych działań wyłącznie do jednego miejsca. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą już teraz.

©2024