Plakatowanie

Plakatowanie
Specjalizujemy się w plakatowaniu tablic reklamowych i billboardów. Plakatowanie papierem billboardowym blueback to nasza specjalność. Oferujemy druk i usługę plakatowania w konkurencyjnych cenach i w doskonałej jakości. Naszymi klientami są sieci sklepów i agencje reklamowe dla których oferujemy indywidualne ceny. Standardowo obsługujemy billboardy do wysokość 10,5 metra nad poziom gruntu. W przypadku zleceń gdzie usługę wykonujemy powyżej 10 metrów korzystamy ze zwyżki. Używamy najlepszego kleju do plakatowania na rynku. Mamy doświadczonych pracowników. Zapewniamy profesjonalizm: jesteśmy uprzejmi dla właścicieli posesji na których są Państwa reklamy i zawsze sprzątamy po sobie.

Terminowość
Zdajemy sobie sprawę że dziś konkurencja na rynku wymaga błyskawicznej ekspozycji przygotowanych promocji. Współpracujemy od 2010 roku z wieloma sieciami handlowymi i zawsze dotrzymujemy ustalonych terminów. Doskonale wiemy co to znaczy oferta weekendowa którą trzeba przykleić w piątek do godziny 12. Średni czas na wydruk i przyklejenie plakatu wynosi w naszej firmie 3-4 dni robocze liczone od momentu akceptacji lub wysłania gotowego projektu. Jesteśmy jednak elastyczni i dostosowujemy się do Państwa potrzeb.

Gwarancja
Zapewniamy niezawodność i pewność. Udzielamy 3 miesięcznej gwarancji na usługę plakatowanie tablic reklamowych. Ze względu na presję czasu i oczekiwania klientów plakatowanie wykonujemy cały rok w każdych warunkach atmosferycznych. Gwarancji jednak nie udzielamy gdy klient wymaga wykonania usługi podczas gdy:

- panuje minusowa temperatura
- występują obfite opady śniegu lub deszczu

Co wymagamy?
Tablica billboardowa musi być stabilna konstrukcją, wytrzymującą ciężar drabiny i dorosłego mężczyzny, oraz wiatru. Do tablicy reklamowej musimy mieć zapewnioną możliwość dojazdu samochodem. Grunt pod tablica musi umożliwiać stabilne postawienie drabiny. Nie wykonujemy bezpłatnych prac ziemnych w celu wyrównania terenu przed tablicą. Nie przeskakujemy przez ogrodzenia i nie chcemy być pogryzieni przez zwierzęta domowe. W dniu plakatowania oczekujemy otwartych furtek i zamkniętych zwierzaków. Żeby oferować Państwu konkurencyjne warunki współpracy nie możemy czekać również na przeparkowanie pojazdów stojących pod tablicami reklamowymi. Podsumowując, szanujcie Państwo nasze zdrowie i czas, a odwdzięczymy się solidnie wykonana pracą.

Gdzie kleimy?
Usługę oferujemy głównie na terenie województwa małopolskiego szczególnie adresujemy do firm z Krakowa, Tarnowa, Nowego Sącza, Nowego Targu ,Bochni i Brzeska. Jednak czym więcej maja Państwo tablic billboardowych tym dystans ma mniejsze znaczenie, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu przygotowania indywidualnej oferty.

Plakatowanie

Magicprojects

Magicprojects plakatowanie

Magicprojects plakatowanie

Magicprojects plakatowanie

Magicprojects plakatowanie

 

Top

Skontaktuj się z nami!

wojewoda@magicprojects.pl

human hair wigs human hair weave lancel pas cher louboutin pas cher oakley pas cher canada goose pas cher air max pas cher scarpe mbt louboutin pas cher louboutin pas cher Ralph Lauren pas cher ralph lauren pas cher air max pas cher canada goose pas cher air max 90 pas cher louboutin outlet Canada Goose Pas Cher