Kartka Wielkanocna – ręcznie robiona

Zastanawialiście się czy wręczyć komuś wyszukany prezent w postaci ręcznie wykonanej kartki wielkanocnej? To nie takie trudne. W tym wpisie krok po kroku dowiesz się jak wykonać kartkę świąteczną. Zrób przyjemność swoim bliskim na święta wielkanocne i wręcz im wspaniałą, niepowtarzalna kartkę świąteczna wykonana własnymi rękami. Z nami to proste!

Czytaj więcej

Logo – zacznij budować markę od podstaw

Wielu moich klientów, szczególnie tych którzy dopiero rozpoczynają swoja przygodę z promowaniem swojej firmy nie wie od czego zacząć. Jak sprawić że firma stanie się rozpoznawalna? Na co przeznaczyć budżet? Czy powinniśmy wydrukować wizytówki, czy ulotki, a może okleimy samochód albo wynajmiemy tablice billboardowe na mieście? Pierwszy krok który trzeba postawić to wykonanie projektu logo firmy.

Czytaj więcej

5 kroków do magicznych zaproszeń na ślub

Ślub to najważniejszy dzień w życiu przyszłych Państwa Młodych. Organizacja całego wydarzenia to bardzo długa i często zawiła droga. Wybór domu weselnego, zakup garderoby oraz dodatków, poszukiwania godnej polecenia orkiestry bądź DJ’a, a przede wszystkim lista gości i wydruk zaproszeń. Każda Młoda Para marzy, aby zaproszenia zachwyciły odbiorców, wizualnie zachęciły do przybycia i nawiązywały swoim kolorem, designem do całości oprawy weselnej. A więc czym kierować się przy wyborze odpowiedniego wyglądu? Kiedy najlepiej wręczyć zaproszenia bliskim? Poznaj 5 kroków do magicznych zaproszeń na ślub.

Czytaj więcej