Pozycjonowanie

Stworzenie firmowej strony www to tylko pierwszy krok do zdobycia klientów za pomocą internetu. Aby skierować osoby zainteresowane na stronę należy ją reklamować. Najskuteczniejszą formą reklamy jest umieszczenie strony w najpopularniejszej w Polsce przeglądarce Google. Nowo powstała strona nie znajduje się tam w automatyczny. Podnoszenie pozycji w Google odbywa się poprzez zwiększanie jej „ilości” w internecie min. zwiększenie linków przekierowujących na stronę czy wzrost wejść na stronę. Dokładnie zajmują się roboty działające na podstawie algorytmów Google które bardzo często są aktualizowane. Próby samodzielnego poprawienia pozycji w wyszukiwarce są trudne i bardzo długotrwałe. Istnieje również lista rzeczy zakazanych min. powielanie tekstów ze strony za które roboty Google mogą ukarać pozycjonowaną stronę banem – czyli czasowym wykluczeniem z przeglądarki. Bardzo rzadko udaję się przebić samodzielnie na pierwsze 2 strony przeglądarki nie mówiąc już o pozycjach top10 wzwyż. Można skorzystać z usługi Google AdWords aby wykupić kampanie linków sponsorowanych aby znaleźć się ponad „naturalnymi” wynikami wyszukiwarki. Linki sponsorowane wykupuje się na w pakietach na ilość kliknięć po których wykorzystaniu znikają. Jest to szybki ale krótko trwały i stosunkowo drogi sposób w zwiększenie ruchu na stronie firmowej. Drugim sposobem którym się zajmujemy jest pozycjonowanie w „naturalnych” wynikach przeglądarki Google. Pozycjonowanie zajmuję minimum kilka tygodni w zależności od konkurencji pozycjonowanej frazy (hasła po wpisaniu którego Google pokazuje naszą stronę). Pozycjonowanie to jest długo trwalsze gdyż nie ma limitu przekierowań. Część użytkowników nauczyła się również omijać „linki sponsorowane” i zwraca uwagę wyłącznie na naturalne wyniki pozycjonowania.

konkurencja

Prowadzimy kampanie polegające na wbiciu frazy na maksymalną możliwą dla danej strony pozycję. Płacą państwo wtedy jednorazowo za wynik: top10, top3 lub top1. W przypadku takiej kampanie nie odpowiadamy jednak za czas na jaki fraza utrzyma swój wynik.

Prowadzimy także kampanie długookresowe (min. 3 miesiące) gdzie po zdobyciu danego wyniku przez frazy stabilizujemy jej pozycję i pilnujemy aby nie została zepchnięta niżej. W przypadku tej kampanii płatność odbywa się co miesiąc. Płacą państwo wyłącznie za efekt na koniec danego miesiąca.

W razie jakiś wątpliwości służymy pomocą. Pomożemy przy doborze optymalnych fraz do pozycjonowania oraz dokonamy wyceny.

Top

Skontaktuj się z nami!

wojewoda@magicprojects.pl

human hair wigs human hair weave lancel pas cher louboutin pas cher oakley pas cher canada goose pas cher air max pas cher scarpe mbt louboutin pas cher louboutin pas cher Ralph Lauren pas cher ralph lauren pas cher air max pas cher canada goose pas cher air max 90 pas cher louboutin outlet Canada Goose Pas Cher