Billboard

Billboard
Jesteśmy producentem billboardów i tablic reklamowych. Nasze konstrukcje reklamowe są sprawdzone i odporne na czynniki zewnętrzne. Reklamy wykonujemy ze stali najwyższej jakości, zabezpieczonej lakierem. Powierzchnia reklamowa wykonana jest z blachy ocynk. Konstrukcje spełniają wymagania obecnie obowiązujących norm wiatrowych .W naszej ofercie znajduję się billboardy o powierzchni reklamowej:

• 400 x 200 cm
• 504 x 238 cm
• 600 x 300 cm

oraz o innych wymiarach.Wykonujemy billboardy na stałe betonowane w ziemi oraz billboardy wolno stojące dociążone krawężnikami drogowymi. Wykonujemy tablice billboardowe jednostronne i dwustronne. Montujemy tablice reklamowe również na ścianach budynków. Dokonujemy przeróbek i napraw tablic reklamowych.

Tablica betonowana

Billboard

Tablica trwale związana z gruntem wymaga pozwolenia na budowę. Należy upewnić się jaka jest wymagana odległość od drogi w zarządzie dróg. Pozycje reklamy należy starannie przemyśleć. Zaleta tej konstrukcji jest jej wytrzymałość na podmuchy wiatru. Od 2010 roku nie zdarzyło się aby wiatr przewrócił naszą tablice billboardową.

Tablica wolno stojąca

Billboard

Tablica wolno stojąca zajmuje więcej miejsca na działce w porównaniu z klasyczna reklamą. Jako nie związana trwale z gruntem nie wymaga żadnych pozwoleń, poza zgodą właściciela działki. Jest jednak droższa i wymaga dodatkowego obciążenia. Sugerowane przez nas obciążenie wynosi 130 kilogramów na każdy metr kwadratowy powierzchni reklamy. Przykładowo standardowy eurobilboard wymaga obciążenia około 1500 kilogramów. Wyliczenie to jednak jest tylko orientacyjne i nie uwzględnia miejsc bardzo wietrznych takich jak duże odsłonięte powierzchnie czy szczyty wzniesień. Zawsze zalecamy nie oszczędzać na obciążeniu. Wykorzystujemy w tym celu zazwyczaj krawężniki drogowe. Zakup i transport obciążenia na miejsce nowopowstającego billboardu pozostawiamy klientowi, gdyż nie opłaca się wozić go na dalekie odległości.

Mega billboard

Billboard

Dzięki rozwojowi naszej firmy możemy od niedawna oferować konstrukcje megboard o ogromnych wymiarach. Są to konstrukcji najczęściej ustawiane przy autostradach widziane z bardzo daleka.


Transport i montaż

Jesteśmy przygotowani do transportu i montażu naszych billboardów na terenie województwa małopolskiego i sąsiednich województw.

Gwarancja
Udzielamy 24 miesięcznej gwarancji na nasze konstrukcje reklamowe.
Skontaktuj się z nami w sprawie indywidualnej wyceny.

Billboard

Nasze billboardy

Billboard Magicprojects

Billboard Magicprojects

Billboard Magicprojects

Billboard Magicprojects

Top

Skontaktuj się z nami!

wojewoda@magicprojects.pl

human hair wigs human hair weave lancel pas cher louboutin pas cher oakley pas cher canada goose pas cher air max pas cher scarpe mbt louboutin pas cher louboutin pas cher Ralph Lauren pas cher ralph lauren pas cher air max pas cher canada goose pas cher air max 90 pas cher louboutin outlet Canada Goose Pas Cher